Privatumo politika

Šiame puslapyje aprašoma, kaip ir kokią informaciją renka „Vilniaus Privati Gimnazija“ naudojantis www.tarptautinisbakalaureatas.lt svetaine.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • informaciją apie jūsų kompiuterį ir apie jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  • informaciją, kurią jūs suteikiate mums užpildydami kontaktinę formą;
  • bet kokią kitą informaciją, kurią jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Kaip naudojame jūsų informaciją?

Aukščiau pateikta informacija reikalinga norint suprasti jūsų poreikius ir suteikti jums geresnes paslaugas dėl šių priežasčių:

  • atnaujinti svetainę, jog būtų pritaikyta prie jūsų interesų;
  • tobulinti mūsų produktus ir paslaugas;
  • norėdami susisiekti su jumis. Pavyzdžiui, užpildydami kontaktinę formą ir nurodydami savo el. pašto adresą, bei telefoną.

Saugumas

Mes įsipareigojame užtikrinti, jog jūsų informacija būtų saugi.
Siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai ar duomenų nutekėjimui, mes įdiegėme fizines, elektronines ir valdymo procedūras, kad apsaugotume duomenis, kuriuos renkame šioje svetainėje. Tačiau, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog joks duomenų perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Jei manote, kad kažkuri proceso dalis nėra saugi šioje svetainėje, prašome susisiekti su mumis el. paštu.

Slapukai

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kuriuos jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie jūsų naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visomis svetainės galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi svetainėje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių.

Slapukų nauda?

Skirtingi slapukų tipai atlieka skirtingas funkcijas – pradedant tuom, jog svetainė būtų visiškai funkcionali ir ja būtų lengviau naudotis, o svetainės savininkai galėtų daugiau suprasti apie savo lankytojus.

Kaip ir kokius slapukus mes naudojame?

Šioje svetainėje yra naudojami srauto slapukai, kurių dėka mes galime nustatyti, kurie puslapiai aktyvūs. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie svetainės srautą ir, jei reikia, patobulinti ją pritaikant prie klientų poreikių. Šią informaciją mes panaudojame tik statisinės analizės tikslais.

Slapukai mums padeda pateikti išsamesnę svetainės versiją, suteikdami galimybę stebėti, kurie puslapiai jums atrodo naudingi, o kurie ne. Slapukai jokiu būdu nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios asmeninės informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos jūs patys pasirenkate dalintis su mumis.

Slapukų aktyvavimas naršykėle yra būtinas, jei norite, kad jūsų pasirinkimai būtų įsimenami būsimiems apsilankymams tame pačiame kompiuteryje. Dauguma interneto naršyklių leidžia valdyti slapukų nustatymus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip išjungti slapukus arba atsisakyti jų naudojimo, apsilankykite www.aboutcookies.org.

Analytics

Šioje svetainėje yra naudojami „Google Analytics“, kad padėtų analizuoti, kaip mūsų lankytojai naudojasi svetaine. „Google Analytics“ naudoja slapukus, kad išsaugotų informaciją, pvz., kada įvyko šios sesijos apsilankymas, ar lankytojas anksčiau yra buvęs svetainėje ir iš kur lankytojas buvo nukreiptas į šią svetainę. Kiekvienai svetainei yra naudojamas skirtingas slapukas, tad mes nerenkame jokių kitų duomenų apie jūsų tuo pačiu metu lankomas kitas svetaines. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant IP adresą) yra perduodama „Google“. Ši informacija gali būti naudojama norint įvertinti lankytojų naudojimąsi šia svetaine ir sudaryti statistines ataskaitas apie svetainės www.tarptautinisbakalaureatas.lt veiklą.

Daugiau informacijos, kaip „Google“ naudoja šiuos duomenis, galite rasti čia.

Mes niekada neleisime jokiai trečiajai šaliai naudoti statistinės analizės įrankio, kad galėtumėme stebėti ar rinkti bet kokią asmeniškai identifikuojamą informaciją apie mūsų svetainės lankytojus. „Google“ nesieja jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Nei mes, nei „Google“ nesieksime susieti IP adreso su vartotojo tapatybe. Mes nesiejame jokių iš šios svetainės surinktų duomenų su jokia asmenį identifikuojančia informacija, nebent jūs aiškiai pateikiate šią informaciją naudodami užpildymo formą mūsų svetainėje.

Tarptautinisbakalaureatas.lt svetainėje naudojamų slapukų aprašymai

Aprašymus bei kaip redaguoti mūsų svetainės slapukų nustatymus, galite rasti čia.

Kaip mes naudojame jūsų pateiktą asmeninę informaciją?

Užpildydami mūsų kontaktinę formą, jūs sutinkate, jog mes galime naudoti jūsų el. pašto adresą ir/ar telefono numerį norint susisiekti su jumis.

Mes neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims, nebent turėdami jūsų leidimą arba to reikalautų įstatymai.