Tai didina akademines galimybes

TB diplomą pripažįsta viso pasaulio universitetai.
Tyrimai rodo, jog TB diplomo studentai yra labiau linkę įstoti į aukščiausio lygio universitetus nei stojantieji, turintys kito lygio diplomą.

TB moksleiviai tobulėja ne tik akademiškai

Kūrybiškumo, sporto, visuomeninio ir socialinio darbo (KSVS) dėka TB moksleiviai mokosi už klasės ribų ir tobulėja emociškai, etiškai bei intelektualiai.

TB DP skatina moksleivius tapti pasitikinčiais savimi ir nepriklausomais

Norint sėkmingai įsisavinti dalyko turinį, reikia motyvacijos, laiko, energijos, pastangų ir strategijos. Išplėstinė esė ir kursinis darbas padeda moksleiviams išsiugdyti šiuos esminius įgūdžius, reikalingus savarankiškam mokymuisi.

TB programa ugdo kritinį mąstymą

Norėdami pasiekti gerų rezultatų kolegijoje, universitete ar darbo vietoje, moksleiviams reikalingi mąstymo įgūdžiai ir strategija, kuri leistų jiems išsiugdyti gebėjimą mokytis, bei gautas žinias ir informaciją pritaikyti problemoms spręsti.
TB studentai mokosi analizuoti ir vertinti problemas, generuoti idėjas ir apsvarstyti naujas perspektyvas.Absolventai tampa globaliai mąstančiais

Nuolat studijuodami papildomas kalbas ir įtraukdami tarptautinį mąstymą į kurso planavimą, studentai gali sėkmingai užsiimti vietą globalizuotame pasaulyje.

TB, – tai tarptautinė kvalifikacija

TB diplomo programa yra pripažinta visame pasaulyje tiek universitetų, tiek darbdavių.

TB Diplomo programos moksleiviai išlavina laiko planavimo įgūdžius

TB DP dėka, moksleiviai pereina prie savarankiško mokymosi.
Moksleiviai turi gerai išvystytus studijų, laiko planavimo, testų laikymo įgūdžius. Taip pat įsiminimą, strateginį skaitymą, mokymąsi komandoje ir technologinius įgūdžius, kuriuos jie naudoja tolesniose studijose ar siekdami karjeros ateityje.

Dalykai nėra mokomi atskirai

Dalykai, mokomi TB Diplomo programos metu yra tarpusavyje susieti. Tai yra, moksleiviai supranta, kaip jų mokymasis vieno dalyko gali pasitarnauti ar būti naudingas jų supratimui mokantis kito dalyko.

TB vertina daugiau nei tik akademinius įgūdžius

TB Diplomo programos moksleiviai mokosi suprasti medžiagą, o ne tik įsimena faktus ar temas bei ruošiasi egaminams.

TB ugdo išsamesnį studijų lygį

Moksleiviai gali rinktis kursus iš šešių dalykų ir mokytis juos skirtingu lygiu.